Вільне життя

Трек дарує перемоги

Вихованці тренера велосипедної бази обласного освітянського відділення з фізичного виховання та спорту Володимира Павелка не втомлюються радувати своїми успіхами. Спочатку відзначилися на всеукраїнських стартах, а минулих вихідних — на міжнародних. 

Під час проведеного у Львові чемпіонату України з велосипедного спорту на треку з олімпійських видів програми та гіту переможцями командної гонки переслідування серед молодих атлетів до 23-х років стали студенти Тернопільського національного економічного університету, майстри спорту міжнародного класу Тарас Шевчук і Віталій Гринів та студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, майстер спорту Анастасія Года. А серед юніорів аналогічного успіху разом з партнерами домігся студент Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя, майстер спорту Владислав Щербань. Перші троє нині удосконалюють майстерність в обласній ШВСМ, а Владислав тренується в Тернопільській ОДЮСШ.

В активі збірної області також три срібні медалі Анастасії Годи (кейрін, гіт на 500 метрів, омніум) і «срібло» та «бронза» Владислава Щербаня (омніум, кейрін).

За підсумками чемпіонату наставники збірної України довірили Тарасові Шевчуку, Віталієві Гриніву, Владиславові Щербаню та Анастасії Годі захищати честь нашої держави на чемпіонаті Європи, який уже з 12 по 15 липня відбудеться в Італії. Хорошою репетицією перед мандрівкою на континентальну першість стала участь наших земляків у міжнародному турнірі з трекових велоперегонів «Prix of Poland». У командній гонці переслідування Тарас Шевчук і Віталій Гринів разом із партнерами вибороли друге місце. Останній ще двічі сходив на п’єдестал пошани. У скретчі фінішував другим, у гонці на очки — третім.

На фото: під час змагань у Польщі.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини