Вільне життя

У «Лісовій казці» — «Місто професій»

Фахівці Лановецького районного центру зайнятості провели у дитячому оздоровчому таборі «Лісова казка» профорієнтаційний інтерактивний захід «Місто професій». До цього долучилися працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти райдержадміністрації, районного відділення Пенсійного фонду.


Для різних вікових категорій відбувалися ігри, тестування, тренінги, де поєднувались розважальні та інтелектуальні завдання. Так, наймолодші відгадували загадки, розв’язували кросворди, розфарбовували розмальовки, малювали представників того чи іншого фаху, грали у профорієнтаційні ігри.

Інтерактивні заняття проводилися для дітей від 10 до 14 років. Вони виконували вправи, спрямовані на самопізнання та визначення майбутньої професійної ролі, створили колаж на професійну тематику, розгадували ребуси, головоломки, долучилися до ігор з м’ячем.

Старшокласники ж за допомогою різних тестів визначали свої професійні схильності. Загалом у профорієнтаційному заході взяли участь майже 100 школярів. Вони мали змогу не лише «приміряти» на себе ту чи іншу професію, а й усвідомити правильність вибору майбутнього фаху.

Діана РОМАНІВ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини