Вільне життя

У мережі набуває популярності флешмоб «#яНеБоюсьСказати»

У Facebook набуває популярності флешмоб «#яНеБоюсьСказати» – про різновиди насилля, які трапилися з жінками. Започаткувала проект громадська активістка Анастасія Мельниченко.

«Я хочу, аби сьогодні говорили ми, жінки. Аби ми говорили про насильство, яке пережила більшість з нас. Я хочу, аби ми не оправдувалися «я йшла у спортивках серед дня, а мене все одно схопили». Бо нам не треба оправдуватися. Ми не винні, винен ЗАВЖДИ насильник, – написала активістка на своїй сторінці у Facebook. – Я хотіла подякувати вам, усім тим, хто говорив і говорить. Це дуже страшно, але це дуже важливо. Ми змогли той біль, із яким роками жили наодинці, обернути на потужну хвилю спільного болю, яка зрушила глибу замовчування, нерозуміння, ігнорування проблеми сексуального харасменту та насильства. Я знаю, це боляче. Це правда, яку часто не хочеться чути, яку тяжко чути. Але це потрібно. Це дуже важливо знати. І про це неймовірно важливо говорити».

Зізнання Анастасії Мельниченко поклало початок серії інших розповідей про випадки насильства і встигло викликати хвилю обурення серед частини чоловіків-користувачів соцмережі.

Також Мельниченко заявила про збільшення кількості звинувачень у грантоїдстві, підкупності та приниженні гідності чоловіків.

«Наразі моя організація не має жодного гранту на феміністський проект, – зауважила Анастасія Мельниченко. – Ми маємо два грантових проекти станом на зараз. 1. Центр соціальної адаптації ветеранів АТО та їх сімей “ПОРУЧ” у місті Краматорську. (за підтримки Міжнародного медичного корпусу). 2. Проект адреналінотерапії для ветеранів АТО “Яскрава година” у м. Києві (за підтримки фонду Відродження)».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини