Вільне життя

У Тернополі буде реєстр комунального майна?

«…Виповнюється 5 років з часу ухвалення Статуту територіальної громади Тернополя основного правового акту Тернопільської міської ради. Пункт 6.2.4 Статуту передбачає формування та ведення Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді, запровадження системи моніторингу щодо таких об’єктів.

Реєстр ведеться в електронній та паперовій формах. Електронна форма Реєстру розміщується на веб-сторінці міської ради.

Необхідно нарешті виконати вимоги Статуту і розмістити на сайті Тернопільської міської ради Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді».

Таку петицію громадської організації «Експертно-аналітична група «Акцент» на сайті Тернопільської міськради підтримали 308 осіб.

У мерії відповіли – реєстр планують укласти. «21.05.2014 р. виконавчим комітетом Тернопільської міської ради прийнято рішення №509 «Про ведення Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді», – йдеться у відповіді. – 22.12.2015 р. надане протокольне доручення сесії Тернопільської міської ради №7/3/185 щодо створення публічного реєстру комунального майна міста Тернополя.

12.01.2016 р. на адресу міської ради надійшла пропозиція Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» розробити та оплатити публічний реєстр комунального майна міста Тернополя із залученням кращих ІТ фахівців держави та наступною безоплатною передачею готового Реєстру місту для наповнення та адміністрування.

Проте, станом на сьогоднішній день, жодних практичних пропозицій чи зразків програмного забезпечення вказана організація не надала.

Усвідомлюючи надзвичайну актуальність та необхідність вирішення піднятого у петиції питання, міським головою 30.06.2016 р. надано доручення вивчити питання створення сайту з переліком об’єктів комунальної власності.

З цією метою проведено роботу по вивченню та ознайомленню з відповідними інформативними сайтами різних міст України, приватних структур, а також розроблено модель-схему розміщення інформації та її наповненість.

Після узгодження усіх технічних та фінансових питань щодо реалізації даного проекту, на сайті Тернопільської міської ради планується створити додаткову колонку з назвою «Майно комунальної власності» з посиланнями на різносторонню інформацію по об’єктах комунальної власності.

Одночасно інформуємо, що на даному етапі, оголошення про намір передати в оренду вільні нежитлові приміщення з вказуванням адреси, площі, вартості, місячної орендної плати чи відчужити майно комунальної власності розміщуються на офіційному сайті Тернопільської міської ради в рубриці оголошення,аукціони та публікуються в газеті «Тернопіль Вечірній».

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини