Вільне життя

Читали?

НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ НЕДОВІРИ серед політиків громадяни України демонструють до Арсенія Яценюка — 71%. Ще 16% ставляться до нього «скоріш негативно», і лише п’ять відсотків українців мають «скоріш позитивне» ставлення до лідера «Народного фронту». До Президента Петра Порошенка негативно ставляться 45% українців, ще 25% — «скоріш негативно». Ще один лідер цього антирейтингу — Ігор Коломойський: 60% українців сприймають його негативно, ще 19% — «скоріш негативно». Лідеру «Свободи» Олегові Тягнибоку не довіряють 51% опитаних, 23% мають до нього «скоріш негативне» ставлення. 51 відсоток респондентів не довіряють і лідеру «Опозиційного блоку» Юрієві Бойку. 

l l l

ГЕРОЇНЯ МОЖЕ «ЗГОРІТИ». Надія Савченко «вже встигла закликати обмежити санкції до PФ і не давати зброю Україні, оскільки це може призвести до третьої світової війни. Юлія Володимирівна як досвідчений політик негайно відмежувалася від закликів своєї депутатки. Савченко допомогла Тимошенко провести свою мікрофракцію до парламенту, але сьогодні вона ж може їх усіх політично втопити. Чому її заяви дивним чином збігаються з вимогами Путіна до України і світової спільноти? Героїня може стрімко «згоріти» в українській політиці, якщо й далі своїми заявами об’єктивно шкодитиме Україні… У нас же її вже готували в президенти. Так, Савченко продемонструвала сильний характер, але сильний характер без потужного інтелекту й відчуття відповідальності — це для політика швидше недолік, а не перевага». То думки Ігоря Лосєва, оглядача «Дня».

l l l

УСІ ПОЛЯ ЗАСІЄМО СОНЯШНИКОМ? Україна в 2016—17 роках виготовить 5,37 мільйона тонн соняшникової олії, що на 19% більше за результати минулого року. За дев’ять місяців сільськогосподарського року (вересень-травень) в Україні вироблено 3,8 мільйона тонн соняшникової олії, експортовано — 3,4 мільйона тонн, що становить 57 відсотків світової торгівлі цією продукцією.

l l l

ЦЕ НЕ ДОРОГА В КИЇВ. Як вважає відомий публіцист Віталій Портников, Хресний хід УПЦ (МП) — «це не дорога в Київ, це дорога в Константинополь. Це спроба продемонструвати Вселенському Патріарху, з якою силою він може зіткнутися у випадку відкликання томоса про визнання Київської митрополії канонічною територією Російської церкви. Саме тому для РПЦ — і УПЦ (МП) — така важлива масовість Хресної ходи та її успішне закінчення в Києві. Поки ми готуємося до політичних провокацій, РПЦ вчергове намагається поставити крапку на ідеї української автокефалії та зближенні Києва з Константинополем».

l l l

ДРУГА В СВІТІ ЗА СМЕРТНІСТЮ. За даними Центрального розвідувального управління США, загальний національний коефіцієнт смертності в Україні 14,46. Обігнала Україну в цьому антирейтингу лише африканська країна Лесото, де коефіцієнт смертності на 1000 населення склав 14,89. Також до першої п’ятірки країн з найвищою смертністю увійшли Болгарія, Гвінея-Бісау та Латвія. Росія — на одинадцятому місці з показником 13,69. За рівнем коефіцієнту народжуваності дітей Україна, за даними того ж ЦРУ, перебуває на 182 місці з коефіцієнтом 10,72. Попереду нас — Нідерланди (10,83) та Пуерто-Ріко (10,86), позаду — Фінляндія (10,72) та Білорусь (10,70). За темпами зростання населення Україна також пасе задніх: вона на 228 місці (-0,60%). Позаду нас — Молдова (-1,06%), Литва (-1,04%), Латвія (-1,06%), Сен-П’єр і Мікелон (-1,08%).

l l l

ШАЛЕНІ ГРОШІ ДЛЯ ПОРТУГАЛІЇ. Новоспечений чемпіон Європи з футболу заробив на цьому чемпіонаті нечувані гроші. Лише перемога у фіналі збагатила португальську федерацію на вісім мільйонів євро! До цього слід додати вісім «базових» мільйонів за саму участь в Євро, 1,5 мільйона за три нічиї на груповій стадії, 1,5 мільйона за вихід до 1/8 фіналу, 2,5 мільйона — за вихід у чвертьфінал, чотири — за вихід у фінал. Разом — 25,5 мільйона євро! Франція заробила 23,5 мільйона, півфіналісти: Німеччина — 18,5 мільйона, Уельс — 18. Найменше на Євро заробила збірна України — вісім мільйонів «базового» платежу УЕФА. Вона одноосібно посідає 24 місце.

l l l

ТУФЛІ ВАРТІСТЮ ЯК РІЧНА ПЕНСІЯ. Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко завітала до Херсона, щоб підтримати на виборах до парламенту свого однопартійця. Виступала перед народом у колекційних туфлях Gucci зі шкіри крокодила. Вочевидь, взуття було новим, до нього Ю. В. ще не звикла, а тому через півгодини зняла його і стояла на сцені босою. За такі туфлі потрібно викласти 800 доларів (майже 20000 гривень). Це більше, ніж отримує за рік пенсіонер, котрий має мінімальну пенсію. Юлія Тимошенко здавна віддає перевагу італійському бренду Gucci. І це при тому, що торік, згідно з поданою декларацією, пані Тимошенко заробила лише 75 тисяч 616 гривень.

За інформаціями видань «Експрес», «День», «Українське слово», RISU, «Україна молода»  Д. ВІТЮК, бібліотекар.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини