Вільне життя

Що це таке — «чорна вдова»?

Чув таке поняття, як «чорна вдова». Прошу пояснити, що воно означає.
Іван Іванович. м. Кременець. 

Чорна вдова — рід отруйних павуків, самки якого з’їдають самців відразу після спарювання. Таку назву має і заборонена після війни в Афганістані міна. А ще так називають і терористок-смертниць, і вдів бойовиків, і жінок, котрі вбивали своїх чоловіків, або тих, котрі кілька разів були заміжніми, та їхні половинки з різних причин помирали.

Оскільки автор адресував своє запитання «Калині», розуміємо, що мав на увазі останнє в переліку значення вислову. Щодо цього наводимо коментар біоенергетика з Кривого Рогу Лілії Хасапєтової, який вона давала свого часу одному з інтернет-видань. Фахівець стверджує, що клеймо «чорної вдови» можуть накласти на жінок лише досвідчені маги. «Накладають його на красивих та успішних жінок, — каже біоенергетик. — Знала одну бізнес-леді, яка жила у центрі Києва. Їй найкраща подруга поробила, бо заздрила, що тій зустрівся гарний коханець, бізнес ішов краще, квартира була більша, машина дорожча. Та жінка втратила чоловіка в автокатастрофі. Через два роки заміж вийшла. Але прожила у шлюбі всього три роки. Новий коханий на очах змарнів.

Чоловік з такою дамою проживе не довше двох-трьох років. Навіть якщо не вступатиме у шлюб, а просто спатиме під одним дахом та в одному ліжку з жінкою.

Якщо в таких недовгих шлюбах народяться дівчатка, вони повторять долю своєї матері. Якщо народиться хлопчик, то в дорослому віці він може загинути від насильства. Людина, яка робить таку порчу, ніколи не знатиме щастя і скоро почне хворіти.

Позбутися вдовиної печаті непросто. Головне — вірити у Бога, щиро молитися за здоров’я рідних, не сваритися із чоловіком і не пускати заздрісних друзів у свою квартиру».

Підготував Мирослав САЛКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини