Вільне життя

Європейські відзнаки ще попереду

Кращі тернопільські велосипедисти, які в обласній ШВСМ і Тернопільській ОДЮСШ займаються під керівництвом тренера обласного освітянського відділення комітету з фізичного виховання та спорту Володимира Павелка в спекотні липневі дні підкорювали італійські треки. Спочатку виступили на чемпіонаті Європи серед молодих атлетів до 23-х років та юніорів, а відразу після цього взяли участь у традиційних міжнародних змаганнях. 

Під час молодіжної першості, проведеної в місті Монтікіарі, медалей хоча і не пощастило завоювати, зате виступили досить навіть успішно. В перегонах юніорів студент Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, майстер спорту Владислав Щербань разом з партнерами виборов шосте місце в командній гонці переслідування на 4 кілометри. А в омніумі, під час якого атлети провели за два дні шість окремих гонок, Владиславові вдалося встановити особисте досягнення в заїздах на час, вибороти четверте місце в скретчі і виграти групову гонку за очками. Що в підсумку і забезпечило високе підсумкове сьоме місце.

Також шосте місце в командній гонці переслідування на 4 кілометри збірна України виборола і в суперечці молодих атлетів до 23-х років. У складі колективу були і студенти Тернопільського національного економічного університету, майстри спорту міжнародного класу Віталій Гринів і Тарас Шевчук. На першого з них не могли не звернути уваги і під час групової гонки на очки. Дистанцію довжиною сорок кілометрів необхідно було подолати за 160 кругів із шістнадцятьма проміжними фінішами. За двадцять кругів до завершення перегонів лідирував саме Віталій Гринів. Однак на вирішальному відрізку конкурентам удалося відтіснити нашого земляка на підсумкову п’яту позицію.

321

Відразу ж після завершення європейської першості тернопільські атлети перебралися до міста Фьоренцуола, де на бетонному велотреку вже дев’ятнадцятий рік підряд під егідою Міжнародного союзу велосипедистів відбулися традиційні міжнародні змагання «6 Giorni delle Rose». До програми стартів увійшли і окремі види, і омніум. А родзинкою турніру, як завжди, стала шестиденна гонка, яка дозволяє продемонструвати свої кращі риси велосипедистам-універсалам.

І одному з наших земляків, Тарасові Шевчуку, вдалося на повний голос заявити про себе в скретчі серед молодих атлетів до 23-х років. Уперше в житті виступивши на бетонному полотні, Тарас виборов друге місце, поступившись лише Роберту Гайнєєву з Казахстану.

На фото: лауреати традиційних міжнародних змагань у скретчі Тарас ШЕВЧУК, Роберт ГАЙНЄЄВ та італієць Франческо КАСТЕГНАРО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини