Вільне життя

Ідеальний, правда ж?

Цьогорічного червня Романові виповниться 32. Тепер він далеко, але для справжньої дружби кордонів не існує. А Роман — справжній друг, порадник, майже ідеальний чоловік. На підтвердження цього наведу тільки один випадок. Коли він дізнався, що наша подруга захворіла на рак, відразу ж з’ясував, як можна вилікувати її, негайно продав свій «Ланос», на який заробив у Польщі, і заплатив за операцію. Погодьтеся, що це непересічний вчинок, на який здатна одна людина зі ста. 

Роман — душа товариства. Він завжди повчав дівчат, що для чоловіка головне — вірність, підтримка дружини, смачний обід, затишний дім і секс. Тоді чоловік сягне неймовірних висот, бо все це дає йому крила.

Ми сміялися, слухаючи Романа, але багато хто взяв це собі до уваги. І багатьом дівчатам ці поради справді допомогли створити щасливі сім’ї. Він визнавав тільки зареєстрований шлюб, тобто зі штампом у паспорті. «Не думайте, — казав, — що штамп нічого не вирішує. Шлюб — це не тюремне ув’язнення, це — абонемент на триразове харчування і безлімітне кохання».

Повірте, Роман міг би видати книжку порад — і вона стала б бестселером. Конфлікти в сім’ї він радив гасити поцілунками і обіймами. Вислухав дружину, поцілував, обійняв і — змінися, зроби, як вона хоче.

Він міг без приводу дарувати квіти й маленькі подарунки. Просто так. Тому, що ти біля нього є. І хто його цього навчив? Мама померла при пологах, батько виховував як міг, але ніколи не говорив із сином відверто, про особисте. «Я сам себе створив, — казав Роман. — Кожен може вдосконалюватися».

За весь свій вік він нікого не принизив, не образив, не обізвав поганим словом, ніколи не вдарив жінку. Вважає, що так чоловіки проявляють свою слабкість, а це неприпустимо.

Нині Роман далеко. Він одружений. Дітей, на жаль, чоловік не має, але дуже хоче. Та на все воля Божа. Можливо, ще будуть. Дружину він вибирав собі довго, адже розумів, що на все життя.

Ідеальний чоловік, правда ж? Проте ідеальних насправді не буває, та й у кожного ідеал свій. Роман курить — димить як паровоз, голосно хропе і дуже багато говорить. Але все це — дрібниці. Бо він — друг. І в радості, і в горі.

СВІТЛАНА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини