Вільне життя

…І вісім гравців на перегляді

Попри запевнення президента футбольного клубу «Тернопіль» і, водночас, новопризначеного з першого липня міським головою обласного центру та почесним президентом муніципального клубу Сергієм Надалом головного тренера команди Івана Марущака про те, що честь колективу містян у першій лізі передусім мають захищати вихованці місцевого футболу, дійсність, здається, загрожує стати діаметрально протилежною. Такі висновки насамперед напрошуються після проведених командою позавчора і вчора, 5—6 липня, контрольних поєдинків із бережанською «Нивою» та (двома складами) – із хмельницьким «Поділлям».  

У Бережанах, де «Тернопіль» переміг місцевих аматорів з рахунком 2:0, у першому таймі на поле вийшли шість анонімних «гравців на перегляді». А під час протистояння футбольних клубів двома складами в Хмельницькому, коли наставники, зазвичай, виставляють на першу гру сильніших на їхню думку (дві перемоги, відповідно з рахунками 3:0 і 2:1), на полі знайшлося місце хіба для Ігоря Курила, Юрія Соколовського та ще для нещодавнього дебютанта, не надто забивного, вочевидь, через солідний, як для форварда, вік Андрія Шевчука.

Із висновками, звісно ж, не варто поспішати. Втім, як і зволікати з побоюваннями, що новий «бог і цар» тернопільського міського футболу, чия, знову ж таки «футбольна біографія», добре знайома фахівцям гри мільйонів, цілком імовірно, може довести команду до краху. Навіть попри те, що їй пощастило зберегти прописку в першій лізі. Адже нинішній президент і головний тренер ФК «Тернопіль», щойно повернувшись у рідні краї, для початку пообіцяв заявити до другої ліги ФК «Агро» із Синькова, де футболістів, здається, від заснування світу не було. Пізніше, влаштувавши торік у грудні, не інакше, як для «піару», «новорічну» футбольну ялинку в рідному Городку, де райдержадміністрація виділила йому земельну ділянку для спорудження «дитячої академії футболу», знову навіть словом про власні обіцянки не згадав.

Чи, іншими словами, один і другий проекти, схоже, так і не мають шансів стати реальністю. А Іван Марущак, отримавши завдяки обіцянкам-цяцянкам землякам, мандат депутата обласної влади від провладного блоку Петра Порошенка, взявся розвивати… вже тернопільський міський футбол. От тільки чи вистачить анонсованих Сергієм Надалом «на всі потреби» футбольного клубу півтора мільйонів гривень? Особливо, коли зважити, що для утримання команди першої ліги конче необхідно чи не в три рази більшу суму. А новий президент і досі навіть «не заїкнувся», звідки планує інвестувати необхідні кошти. Чи думає, як ті ж Ігор Коломойський із Нестором Шуфричем, «нічтоже сумняшеся» просто збанкрутувати команду після свого тимчасового «царювання».

На фото: постарайтеся впізнати когось зі старожилів ФК «Тернопіль».

Фото із сайту ФК «Тернопіль»

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини