Вільне життя

Бона скликає друзів

DSC_0073

Шістнадцятий раз підряд на єдиній в Україні санній трасі в Кременці відбудуться традиційні міжнародні змагання на санкороликах «Кубок Бони». Цьогорічні старти запланували на середину останнього літнього місяця, 12—14 серпня. 

Організатори надіслали запрошення давнім друзям-суперникам із Польщі, Румунії, Словаччини, Болгарії, Чехії і, навіть, Туреччини. Чи всі відгукнуться, на жаль, нині важко спрогнозувати. Оскільки військова агресія з боку Росії на сході нашої держави останні два роки багатьох відлякувала від мандрівки в чарівний край своєрідних волинських «Карпат».

123

Утім ті, хто не знехтує запрошенням, звичайно ж, переконані в гостинному прийомі на хлібосольній кременецькій землі. У стартовий день на учасників очікують тренувальні заїзди і, як завжди, яскрава церемонія відкриття, яка о восьмій вечора розпочнеться в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії.

Під час першого змагального дня в суботу, 13 серпня, в усіх вікових групах визначаться лауреати індивідуальних перегонів. А в неділю вранці стануть відомі і найсильніші в командних гонках. Урочиста ж церемонія нагородження переможців і призерів розпочнеться відразу після закінчення командних стартів об 11 годині 30 хвилин.

На фото: серед на нагороди традиційних стартів буде і багаторазовий їх переможець, майстер спорту, учасник останніх зимових Олімпійських ігор Андрій МАНДЗІй із Кременця; офіційна афіша турніру.

Фото Алли ОЛЬШАНЕЦЬКОЇ та з архіву Кременецької ОДЮСШ «Колос» із санного спорту

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини