Вільне життя

Визначили координаторів офісів реформ в усіх областях України

12

В 24 областях України визначили координаторів офісів реформ з питань децентралізації та розвитку. Основне завдання керівників – сприяння на регіональному рівні реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Цього тижня відібрані фахівці проходитимуть стажування у Києві. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Координатори регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку

5423272

Як відомо, регіональні офіси реформ з децентралізації та розвитку формуються за ініціативи Мінрегіону і підтримки міжнародних партнерів-донорів. Передбачено, що офіси утворять як юридичні особи для підтримки впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації повноважень органів виконавчої влади, реформування державної регіональної політики.

Діяльність регіональних офісів реформ повністю фінансуватиметься міжнародними організаціями та програмами/проектами допомоги, які співпрацюють з українським Урядом, серед яких: U-LEAD, Швейцарське агентство зі співробітництва та розвитку, інші.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини