Вільне життя

Об’єднаймо свої сили заради Батьківщини

APM9650-1024x793

Надія Савченко — символ України і незламний борець за справедливість і чесність. Сила волі зацементована в її характері, який, як сталь, пружинить і не ламається, бо загартований у найскладніших життєвих випробуваннях.

Надія дарує нам віру на краще, ліпше майбутнє без злоби й неприязні між людьми. Скільки вона страждала і фізично, і морально за всі ці чорні тюремні дні, але не зламалася перед клятим ворогом, а показала силу та міць витривалої людини, яка безмежно любить свою Батьківщину, свою дорогу Україну. Слава мамі, яка виховала таку доньку, адже весь світ сколихнувся, здивований мужністю і патріотичною відданістю Савченко.

Надія взяла на свої тендітні плечі багато випробувань. Вони пекли її серце, але вона терпіла, демонструючи противнику свою непереможність. Де в Україні знайти більше таких жінок, як Надія Савченко, щоб змінити життя на краще, дати людям шанс піднятися вище, жити з гордо піднятими головами?

Якби ми були такими нескореними та непохитними, як льотчиця, депутат ВРУ та Герой України Надія Савченко, то не бідували сьогодні, а жили б у достатку. Дуже прикро, що не можемо сконцентрувати та об’єднати свої сили заради Батьківщини, а розпорошуємося кожен заради власної користі. Такі вчинки — то біда для нас і виграш для ворога. Тож треба нам брати приклад з Надії Савченко, яка не боїться боротися за добре діло, за щастя і процвітання Батьківщини та вперто йти до перемоги.

Тарас ОКШИНСЬКИЙ

с. Мирне Підгаєцького району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини