Вільне життя

Сатиричні новини

090

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру народному депутатові України від фракції «Воля народу» Олександрові Онищенку. Це відкриває Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі шлях до доведення справи, судового вироку й оголошенню підозрюваного в розшук, у тому числі — міжнародний.

Астрологи кажуть — імовірність покарання правопорушників, над якими зафіксовано «пантеон зірок», дуже мала. «Покровителі» можуть загороджувати шлях антикорупційній прокуратурі, звужувати його чи засліплювати, виводити з ладу пошукові системи й чинити інші аномальні дії, обороняючи «підзахисного».

***

Позбавити Надію Савченко звання Героя України за антиукраїнські промови й заклики, забезпечити їй медичне обстеження як людини, що зазнала полону, тортур і голодування, та скасувати рішення Київської міськради про виділення земельної ділянки у столиці пропонують автори петиції на сайті Президента України.

Є ідея створити петицію для медичного обстеження осіб, які подають і видають почесні звання. Лікарі надаватимуть їм висновки про наявність чи відсутність стану ейфорії, яка заважає критичному мисленню.

***

У Національному антикорупційному бюро України заявляють, що один із ключових фігурантів у «газовій справі» Валерій Пісний, який не з’являється в суді, мотивуючи це поганим станом здоров’я, симулює хворобу.

В українському парламенті може з’явитися «симуляційне лобі». Воно рекомендуватиме укладачам довідників хвороб внести у перелік ще одне захворювання під назвою «симуляція». Тож підозрюваний, який на неї хворітиме, зможе уникати покарань за вчинення правопорушень. Щоправда, лобі пропонуватиме укласти список осіб, яким дозволено переносити цю недугу.

***

Росія має намір «реагувати відповідним чином» для захисту своїх комерційних інтересів у разі відмови України виплачувати борг. Як відомо, РФ домагається виплати «боргу Януковича» — трьох мільярдів доларів, які влада колишнього президента взяла наприкінці 2013 року.

Перші наслідки «реагувань» Україна вже має. У перелік увійшли майно та мешканці Донбасу і Криму. Про доповнення «чорного списку» РФ наразі не говорить.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини