Вільне життя

Спорт у кожному дворі

20160707_193020

Із нагоди відкриття 5 серпня XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро Тернопільський міський центр фізичного-здоров’я населення організовує масові фізкультурно-спортивні старти «Спорт у кожному дворі». Минулого четверга, 7 липня, першими в них узяли участь діти, які мешкають у дворі будинку на вулиці Стуса, 10. 

Оскільки ж спортивне свято припало на Івана Купала, організатори присвятили його водним олімпійським видам спорту. Юні фізкультурники залюбки взяли участь у веселих естафетах із водою, танцювальних майстер-класах, олімпійській вікторині. А на зелених клаптиках паперу, що символізували Австралійський континент, учасники спортивних веселощів написали власні побажання українським олімпійцям.

Лауреати стартів нагороджені призами від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України і партнерів заходу — ПП «Колумбус», торгової марки «Ласунка», видавництва «Школярик».

Наступного вівторка, 12 липня, «Спорт у кожному дворі» завітає в гості до діток, які мешкають на бульварі Д. Вишневецького. Початок — традиційно, о 18-й годині. Тож приєднуйтесь до свята спорту та миру у вашому дворі!

Фото з архіву Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини