Вільне життя

Facebook і Twitter розкрили переписку підозрюваних у підготовці терактів на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро

Facebook і Twitter надали бразильській поліції дані переписки користувачів соцмереж, яких підозрюють в участі в ісламістських угрупованнях та підготовці терактів на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

«Компанії почали надавати інформацію про зміст діалогів, а також про те, де саме відбувались ці обговорення», – пояснив представник суду.

Натомість, у Facebook і Twitter ситуацію не коментують, хоча їхні представники зазначили, що компанії мають нульовий рівень толерантності до діяльності, яка пов’язана з тероризмом та іншими злочинами.

Завдяки інформації Facebook і Twitter бразильській поліції вдалось знайти підозрюваних в участі в ісламістських угрупованнях та арештувати щонайменше 12 осіб.

Як заявили бразильські слідчі, затримані в рамках «Операції Хештег» є прихильниками ісламістської держави. За допомогою месенджерів вони обговорювали спроби нападів на час проведення цьогорічної Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, яка почнеться 5 серпня.

Нагадаємо, восени 2015 року Facebook вперше розкрив дані користувача соцмережі на вимогу української влади. З боку українського уряду було здійснено 6 запитів щодо 7 екаунтів. Лише один з запитів був задоволений з боку Facebook.

Анна БАЗИЛЕНКО

Джерело: Watcher

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини