Вільне життя

А віднедавна ще й пляжна

Порівняно новий вид спорту пляжна боротьба тільки в цьому році був введений до Асоціації світової боротьби. Однак у нашій державі вже встигли провести відкритий чемпіонат України серед юнаків і дівчат. 

Під час турніру, який відбувся минулих вихідних у Виноградівському готельно-розважальному комплексі «Чорна Гора» на Закарпатті, силами помірялися близько сотні юнаків і дівчат 2000—2008 років народження з багатьох куточків України, а також із Німеччини, Угорщини і Білорусі. Змагання на піску під відкритим небом за правилами передусім подібні до вільної і греко-римської боротьби. Однак дозволяється і використання прийомів дзюдо, самбо, сумо.

Для абсолютної перемоги під час трихвилинної сутички необхідно покласти суперника на туше. По одному ж балу арбітри нараховують за кожне приземлення конкурента на пісок або за його виштовхування за межі окресленої території піщаного килима. Всі ці елементи неодноразово використовували під час турніру юні тернопільські борці Сергій Подолянюк, Аліна Сивак і Мартин Мерва, які захищали честь спортклубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» і ДЮСШ №1. Тому й заслужено стали переможцями в своїх вагових категоріях. А Богданові Подолянюку пощастило завоювати бронзову медаль чемпіонату.

Фото Ігоря СЦІБАЙЛА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини