Вільне життя

Бучач у деталях

Старовинне містечко Бучач, яке розлягається на берегах річки Стрипа, зобразила у своєму фотопроекті молода бучачанка й талановитий фотограф Катерина Слободян. Виставка під назвою «#Містоякоговинепомічали» красується на одній з стін бучацького «Арт-двору».  

— Це серія фотографій, зроблених протягом року на мобільний телефон, мета яких показати мальовничість Бучача з різних куточків, у деталях та в різні пори року, — ділиться Катя. — Це ще один доказ того, що не потрібно дорогих фотоапаратів і об’єктивів, щоб красиво передати атмосферу міста. Кожна світлина — це маленька історія, і кожна з них не випадкова. Цією фотовиставкою хочеться довести жителям та гостям міста, наскільки воно чудове.

Фотографії дівчина робила на мобільний телефон, оскільки він завжди під рукою. Катя розповідає, що користувалася додатком Instagram, адже так можна з легкістю поширювати свої фото серед друзів.

— Мені хотілося показати місто з тих ракурсів, де люди ходять щодня, але не помічають їх, от і виник хештег #містоякоговинепомічали. Він здобув популярність, і це свого роду як квест серед молоді Бучача: сфотографувати з незвичного ракурсу місця і підписати світлину цим хештегом.

В «Арт-дворі» Катя часто відповідала за дизайн. Дівчина розповідає, що кожен хотів внести свою лепту в оформленні мистецького дворика, тому будь-хто міг подавати ідеї. От і вона запропонувала зробити таку виставку, аби змусити жителів міста озирнутися довкола і побачити, наскільки їхнє місто багатогранне і скільки краси в ньому.

Експозиція триває вже чимало часу, але Катя оновлює фотографії і показує все нові клаптики рідного міста.

Зоряна МУРАШКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини