Вільне життя

Врятуємо Таню разом

Будь-яка важка недуга — нелегке випробування, виснажлива та дороговартісна боротьба за життя. У стократ страшніше, коли хвороба перекреслює майбутнє дівчинки-напівсироти з багатодітної сім’ї.

У п’ятнадцятирічної Тані Юрчик із Прошової Тернопільського району хронічна хвороба нирок 5 ст. — міхуросечовидний рефлюкс зліва, кіста правої нирки. Хронічний пієлонефрит. Хронічна ниркова недостатність тотальна, 4 ст. Вторинна анемія. Вторинна артеріальна гіпертензія. Вторинний гіперпаратиреоз. Дизметаболічна енцефалопатія.05

Проблеми зі здоров’ям у дівчинки почалися чотири роки тому. А цієї весни їй погіршало: четвертого березня потрапила до Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні, а наступного дня її госпіталізували вже у київському «Охматдиті». Відтоді кілька разів на тиждень Тані змушені проводити гемодіаліз. Без цієї процедури, яка виводить з організму не тільки токсини, а й усі корисні елементи, що містяться у крові, дівчині не вижити.

— Функцію моїх непрацюючих нирок виконує спеціальний апарат. Процедура довічна, а вік цей часто менше десяти років через важкі ускладнення, що спричинені самими сеансами гемодіалізу, — пише про свою недугу Таня. — Мені потрібна трансплантація нирки. Терміново. Тому що кожний сеанс руйнує організм і зменшує шанси на повноцінне життя після трансплантації.

Операцію з пересадження органу погодилися провести білоруські лікарі. Проте вартість її недешева — 63 тисячі доларів. Батько Тані загинув в автокатастрофі, а мама, що сама виховує чотирьох дітей, не має змоги оплатити таку суму. Єдина надія — на допомогу небайдужих людей.

Переказати кошти можна на картку «Приватбанку» 4149 4978 7319 0971 на ім’я матері Юрчик Галини Ігорівни або на рахунок «Приватбанку» 29244825509100, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570.

Фото з вільних джерел та групи допомоги Тані у соцмережі

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини