Вільне життя

Всеукраїнські літні старти

У вихованців Тернопільської ОДЮСШ з біатлону обласного ФСТ «Колос» триває підготовка до нового зимового сезону. На щастя, монотонні навчально-тренувальні будні урізноманітнюють всеукраїнські змагання з літнього біатлону. 

Нещодавно, як повідомив директор навчального спортивного закладу Анатолій Яцина, гостювали в Сумах, де на лижній базі «Динамо» взяли участь у традиційних Всеукраїнських змаганнях пам’яті Романа Звонкова. Через складні погодні умови, зокрема, сильний дощ організаторам довелося внести корективи до програми стартів. Однак ця обставина не завадила Русланові Бригадиру вибороти бронзову медаль у спринті на 7,5 кілометра серед старших юнаків.

А в суперечці юніорів на дистанції десять кілометрів  четверте місце виборов інший підопічний Назара Бурика — Назарій Цебринський.

Серія літніх стартів продовжилася в Чернігові, де вчора, 30 серпня, завершився чемпіонат України серед юнаків і дівчат пам’яті Бориса Зоріна.

На фото: брати Роман і Руслан (справа) БРИГАДИРИ під час квітневої толоки на навчально-спортивній базі Тернопільського обласного ФСТ «Колос» у Підгородньому.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини