Вільне життя

ВІД ТЕРНОПОЛЯН ПРИХОВАЛИ БУДІВНИЦТВО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ

Увіковічнити пам’ять героїв «Небесної Сотні» тернопільська влада вирішила поруч з недобудованою бібліотекою. Вибране місце городяни сприйняли позитивно. Однак ситуація різко зміниться з появою комерційного об’єкту – бізнес-центру, під котрий, як стверджують активісти тернопільського Демальянсу, вже виділена земельна ділянка. 

Зокрема, у матеріалах, представлених на конкурсі з реконструкції Площі Героїв Євромайдану, чітко видно величезну комерційну будівлю. Вона знаходиться позаду монумента.

– Мабуть, пересічним тернополянам важко буде уявити тут будівлю бізнес-центру, котра конкуруватиме із будівлею бібліотеки і пам’ятником. Тому на демонстраційному матеріалі, вставленому на огорожі, яка приховує будівництво бізнес-центру, зазначено, що це проводиться реконструкція майдану Небесної Сотні. На цьому матеріалі підло обрізано вид по контуру бізнес-центру. Ми впевнені, що цей обман є спланований і покривається керівництвом міської влади та підконтрольними їй органами контролю, – заявили активісти Демальянсу.

До слова, ще на початку квітня 2016 року громадськість робила спробу заблокувати будівництво бізнес-центру. Про це повідомляв «Репортер». «Демократичний Альянс Тернопільщини» зареєстрував на сайті міської ради петицію з вимогою заборонити будівництво бізнес-центру, а вказані земельні ділянки віднесли до загального користування або для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування. Та петиція не зібрала необхідної кількості голосів – всього 175 із 300 необхідних. Відповідно, на розгляд міського керівництва електронне звернення не потрапило. Зважаючи, що об’єкт знаходиться у центрі міста, видається дивним те, що тернополяни сприйняли ініціативу так пасивно. Або меншканці міста уже втомились від постійного спротиву, або новий бізнес-центр їм до вподоби.

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини