Вільне життя

В учнів Тернопільщини — новий транспорт

Чотири нових шкільних автобуси прибули у райони Тернопільщини. Вони підвозитимуть до навчальних закладів учнів із Заліщицького, Козівського та Бучацького районів та школярів Мельнице-Подільської об’єднаної територіальної громади. Виділили автобуси замість транспорту, що два роки тому був мобілізований у зону АТО.


— Управління освіти провело тендер на дев’ять автобусів. Тобто ще п’ять автобусів буде надано районам протягом вересня. Загальна їх сума — понад 14 млн. 171 тис. грн. Це кошти з державного бюджету, — зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

mb 006
— Сьогодні у нас дуже приємний день, адже ми довго чекали на шкільний автобус, — зазначає директор Стінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені Валентина Штепула. — У нашій школі навчається дуже багато дітей — понад 560 учнів і немало з них добираються із навколишніх сіл. Загальна відстань, яку змушені долати учні — 9-13 км. Дітям важко дається цей шлях, тому новий автобус буде їм великою підмогою. Відтепер більше часу наші школярі зможуть приділяти навчанню.

За словами Ольги Хоми, протягом двох-трьох місяців область планують забезпечити ще 31 автобусом. На 70% їх придбання фінансуватимуть з державного бюджету, на 30% — з місцевого.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини