Вільне життя

Дворові Олімпійські розпочнуться з футболу

Під час проведення XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро тернопільські II Дворові Олімпійські ігри, починаючи з наступного тижня, визначать лауреатів міських змагань із футболу, бадмінтону і дитячої легкої атлетики. З 8 по 12 серпня на універсальних спортивних майданчиках у різних мікрорайонах Тернополя для початку відбудуться одноденні футбольні турніри. 

Узяти в них участь зможуть юнаки і дівчата 1999—2001 років народження. Попередню реєстрацію команд проводять за телефоном (096) 360—87—56, електронною адресою sportteua@gmail.com, а також в соціальних мережах — https://vk.com/sportteua, https://www.facebook.com/centrzdorovja/home

Команди з восьми гравців у понеділок, 8 серпня, очікуватимуть на універсальному спортивному майданчику на вулиці Пилипа Орлика, 10, у вівторок, 9 серпня, — на бульварі Данила Галицького, 26, у середу, 10 серпня, — на вулиці Старий Ринок, 3—5, у четвер, 11 серпня, — на вулиці 15 Квітня, 35, у п’ятницю, 12 серпня, — на вулиці Вербицького, 6.

Організатори з Тернопільського міського центру фізичного здоров`я населення та обласного відділення Національного Олімпійського комітету України гарантують усім чудовий настрій, а лауреатам ще й пам’ятні відзнаки і призи від партнерів змагань.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини