Вільне життя

Держслужбовцю все доступне

Не маємо підстав сумніватися, що голові Національного банку України Валерії Гонтаревій комфортно жилося в Ірпені. Двоповерховий будинок, 9 соток землі — чого ще хотіти.

До Києва, щоправда, 27 кілометрів, хтось би нарікав, що далеко добиратися, але не посадовець такого рівня. Ас-водій (інші дуже важливих персон не возять) і значно далі довезе за лічені хвилини, з вітерцем. Та ось тепер пані Гонтаревій Ірпінь чомусь перестав подобатися і купила собі будинок у селі Гореничах, що розташоване приблизно на такій же відстані від столиці. Що спонукало Валерію Олексіївну поміняти місто на село, тим паче після 15-річного проживання на попередньому місці?

Може, колись її біографи досліджуватимуть цей епізод і намагатимуться знайти пояснення. То пропоную їм свою версію. По-перше, нове житло голови Нацбанку просторніше, має 316 квадратних метрів (попереднє — 250), а землиці навколо нього — аж 25 соток. Але думаю, що не тільки це спонукало Валерію Олексіївну до переїзду. Відіграла, мабуть, роль і та обставина, що в Гореничах свого часу мешкали колишній генпрокурор Віктор Пшонка, рупор Януковича Ганна Герман. Ось і Валерії Гонтаревій захотілося туди переселитися. А як чогось дуже захочеться, то хіба пошкодуєш якихось 12,5 мільйона гривень (саме в стільки обійшовся будиночок у селі). У нас таке придбання доступне не тільки товстосуму-бізнесмену, а й скромному державному службовцеві.

І. РИЖЕВСЬКИЙ   

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини