Вільне життя

Для любителів ракетки і волана

Лауреатів II Дворових Олімпійських ігор, що їх Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення проводить разом з обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, нещодавно визначили юні футболісти. А на наступному тижні взяти участь у майстер-класах з бадмінтону організатори запрошують прихильників ракетки і волана 1999—2001 років народження. 

Пізнати секрети і тонкощі гри, яка вже майже чверть століття включена до програми літніх Олімпійських ігор, допоможуть викладачі і студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Всіх бажаючих, від наступних понеділка до п’ятниці, 15—19 серпня, організатори, починаючи з 16-ї години, щодня по черзі чекатимуть біля спортивних майданчиках відповідно на вулиці Пилипа Орлика, 10, бульварі Данила Галицького, 26, вулицях Старий Ринок, 3—5, 15 Квітня, 35 і Михайла Вербицького, 6.

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою sportteua@gmail.com, а також у соціальних мережах: https://vk.com/sportteua, https://www.facebook.com/centrzdorovja/home

Фото з архіву Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини