Вільне життя

Друге «золото»!

Ще одна радісна новина з XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро. Другу золоту медаль для збірної України менше двох годин тому виборов каноїст Юрій Чебан. 

Ця Олімпіада для досвідченого тридцятирічного гребця з Одеси — третя. Розпочавши в 2008 році з пекінської «бронзи» в запливі одиночників на 500 метрів, через чотири роки в Лондоні став олімпійським чемпіоном на дистанції 200 метрів. І ось новий успіх спортсмена на цій же дистанції.

Світові агентства ще не встигли розповсюдити коментарі самого дворазового олімпійського чемпіона. Однак і так зрозуміло, що сьогоднішній тріумф для атлета, який за тривалу спортивну кар’єру ставав також чемпіоном світу та Європи, найважча. До фіналу він пробився з найгіршим, восьмим часом. Та ще й через недогляд суддівської колегії спочатку взагалі не був включений до числа учасників вирішального запливу.

На щастя, непорозуміння вдалося уникнути і Юрій Чебан, навіть стартувавши на незручній восьмій доріжці, наочно проілюстрував конкурентам, хто справжній чемпіон серед спринтерів-каноїстів! Настільки прагнув перемоги, що відразу після фінішу навіть упав із каное у воду. А щоб ви собі уявили, наскільки серйозною була суперечка, скажу, що срібного призера, колишнього партнера по збірній України, а нині азербайджанця Валентина Дем’яненка наш співвітчизник випередив на 0,219 секунди, а бронзового, бразильця Куейроса Дос Сантоса — на 348 тисячних секунди.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини