Вільне життя

Друзям завжди раді

Уже не вперше під час нинішніх шкільних канікул «Олімпійське літо» відвідало заміський дитячий оздоровчий комплекс «Збруч» у Скалі-Подільській Борщівського району. Позавчора, 3 серпня, коли співробітники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» знову завітали до дітвори в гості, спека ненадовго відступила, порадувавши свіжим прохолодним ранком. 

Тож і спортивне свято тривало довше, ніж зазвичай. Усі 180 школярів, які відпочивають у таборі, досхочу набігалися, продемонстрували свою спритність під час різноманітних естафет і розваг. Кому виявився до вподоби біг на швидкість із перешкодами, кому — стрибки на скакалці, ще іншим — імпровізований боулінг, баскетбол, футбол чи змагання на влучність, коли тарілочками фрізбі потрібно було влучити в  гімнастичне коло. Також відбувся конкурс малюнка на асфальті. На спортивну, звичайно ж, тематику.

А після завершення спортивних баталій усі по черзі обміняли отримані за участь у тій чи іншій естафеті «талони здоров’я» на пам’ятні призи, відзнаки і медалі від «Спорту для всіх» та обласного відділення Національного олімпійського комітету України і партнера організаторів «Олімпійського літа», ТОВ «Галичина-Ласунка».

За участь же в «Олімпійському дні бігу», присвяченому XXXI літнім Олімпійським іграм в бразильському Ріо-де-Жанейро, школярі отримали сертифікати від НОКу України.

«Олімпійське літо» триває і невдовзі завітає в гості до школярів, які відпочивають в інших оздоровчих таборах Тернопільщини.

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини