Вільне життя

Запросили на роботу у Нововолинськ

Фахівці Лановецького райцентру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «Птахомплекс «Губин» ТМ «Пан Курчак». Роботодавець пропонував учасникам заходу робочі місця вагарів, філетувальників, оброблювачів птиці, підсобних робітників, вантажників.

Слід зазначити, що підприємство забезпечує житлом осіб з інших міст, надає спеціальний одяг та гарячі комплексні обіди зі знижкою 50 % від їх вартості.

Начальник відділу управління персоналом товариства Оксана Пироганич розповіла про новий потужний цех забою птиці, який знаходиться у місті Нововолинськ Волинської області, зазначивши, що процес переробки максимально автоматизований. Нині птахокомплекс збільшує обсяги виробництва, так як продукцію експортує на ринки Європи та в арабські країни. Пані Оксана зазначила, що товариство пропонує на вибір п’яти- або шестиденний робочий тиждень, вахтовий метод чи за договором цивільного характеру.

З претендентами на роботу були проведені індивідуальні співбесіди. Усім учасникам міні-ярмарку вакансій роздано довідкові матеріали, контактні телефони, переліки необхідних для працевлаштування документів.

Такий же захід відбувся і в Збаразькому райцентрі зайнятості. Його відвідали чотирнадцять безробітних району.

Відділ організації надання послуг роботодавцям

Тернопільського обласного центру зайнятості

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини