Вільне життя

За десять днів — вісім нелегалів

Десятиденні цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців, які нелегально перебувають в Україні, відбулися на Тернопіллі на виконання доручення Кабінету міністрів.


Упродовж визначеного періоду посадові особи міграційної служби області відпрацьовували місця можливого перебування порушників міграційного законодавства та осіб, які безпосередньо їм сприяють. З поміж іншого, було перевірено 17 продуктових та 8 речових ринків, 7 торгівельних майданчиків по всій області.

У результаті проведених заходів міграційники виявили вісьмох нелегальних мігрантів. Щодо семи із них прийнято рішення про примусове повернення, щодо одного — про видворення із забороною в’їзду в Україну.

Щодо порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства складено 17 адміністративних протоколів: 13 — за порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України (ст. 203 КУпАП), один — за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів (ст. 204 КУпАП), три — за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст. 205 КУпАП).

І. БОЙКО,
головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини