Вільне життя

За що постраждав керівник Держархбудінспекції в області

Через випадки протиправних дій з боку співробітників управління Держархбудінспекції в області з виконувача обов’язків керівника територіального органу знято виконання обов’язків. Про це нам повідомила прес-служба Держархбудінспекції в Україні.


Розпочато ретельну перевірку роботи управління ДАБІ в області, що має на меті з’ясувати, чому протиправні дії окремих співробітників територіального органу набули системного характеру. За результатами цієї перевірки справу розгляне дисциплінарна комісія Держархбудінспекції, яка визначить міру відповідальності колишнього виконувача обов’язків керівника територіального органу та інших державних службовців.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України повідомила, що й надалі буде оперативно та жорстко реагувати на всі факти порушення законодавства з боку службовців інспекції, не зважаючи на їхні посади та колишні заслуги. Комісія вносить подання на розгляд голові Держархбудінспекції щодо винесення доган і звільнень порушників.

За інформацією прокуратури області, днями оголошено підозру головному інспекторові управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області у вчиненні нею кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням).

Підозрювана в злочині вимагала 2000 грн неправомірної вигоди за ухвалення позитивного рішення у реєстрації документів про будівництво тепличного комплексу в Збаразькому районі. Під час одержання цієї суми в службовому кабінеті жінку затримали працівники прокуратури Тернопільської області спільно із співробітниками Служби безпеки України. Тернопільський міськрайонний суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Варвара СИНЯВСЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини