Вільне життя

Зміни до Положення про комісію з питань розгляду скарг

4 серпня Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області за номером державної реєстрації 6/776 зареєструвало нормативно-правовий акт – наказ Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 28.07.2016 № 63/44 «Про внесення змін до Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації».

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 12 січня 2016 року № 37/5 «Про діяльність Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та Комісії з питань акредитації суб’єктів державної реєстрації та моніторингу відповідності таких суб’єктів вимогам акредитації», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13 січня 2016 року за № 42/28172, наказу Міністерства юстиції України від 13 липня 2016 року № 1916/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2016 року за № 975/29105, з метою приведення нормативно-правового акту Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області у відповідність до чинного законодавства

НАКАЗУЮ:

  1. Внести до Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 26.01.2016 року № 8/44, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 01.02.2016 року за № 1/771 такі зміни:

1) пункт 3 розділу ІІ викласти в такій редакції:

«Склад комісії затверджується наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та формується з урахуванням основних завдань та функцій комісії. Зміни до складу комісії вносяться за поданням Голови комісії та затверджуються наказом Головного територіального управлінні юстиції у Тернопільській області.

Голова комісії організовує її роботу і відповідає за виконання покладених на комісію завдань та функцій, головує на її засіданнях та визначає коло питань, що підлягають розгляду.

Голова комісії визначає функціональні обов’язки кожного члена комісії. У разі відсутності Голови комісії його обов’язки виконує заступник Голови комісії.

У разі відсутності Голови комісії та заступника Голови комісії обов’язки Голови комісії виконує один з членів комісії, що обирається комісією за поданням її секретаря.

У разі відсутності секретаря комісії його обов’язки виконує один з членів комісії, що обирається за поданням Голови комісії або заступника Голови комісії.»

  1. Управлінню державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області (Чепурній О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
  2. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Е. КОЛЬЦОВ,

начальник управління.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини