Вільне життя

Йой, спасибі вам, файний паночку!

(Лист жительки села Велика Захлюпанка Глибококалабанського району Орисі Непийпиво Прем’єр-міністру України Володимирові Гройсману)

Дорогий мій Володимире Борисовичу, слічний мій Прем’єре!

Насамперед прошу пробачення за те, що так падкала за Яценюком. Але в нас тоді ціле село за ним плакало! Він же всім нашим чоловікам з тих родин, де люди мали субсидію, цілу мінімальну зарплату платив. Але наша односельчанка баба Санта-Марія Всевидяче Око, найвидатніша віщунка світу, сказала: «Жінки, не плачте за Яценюком, бо невдовзі в нас буде такий Прем’єр, що ви ним не натішитеся».

А Санта-Марія знає, що каже. Перед чемпіонатом Європи з футболу до неї сам Фоменко, тренер нашої збірної, приїжджав. Глянула на нього Санта-Марія та й одразу видала: «Не їдь, Міську, до Франції, не закотилася туди твоя доля. І збірну не вези, скажи, що хлопці в останній день грипу підхопили. Бо так про… гм… славитеся, що всій країні незручно буде». Не послухав Фоменко, повіз збірну. А що було далі — самі бачили.

Та що там збірна! До Санта-Марії якось вночі сам Путін прилітав. Винищувачем. У той літак два білі ведмеді впряжені були. Не які-небудь, а такі, що літати вміють. Подивилася на нього Санта-Марія та й пішла до хати. За хвилину вийшла зі шнуром і подала Путіну: «На, Влодку, ти знаєш, що з ним робити. І не зволікай, бо інакше так закінчиш, що найлютішому ворогу не побажаю. А ще свою збірну до Франції не посилай. Бо наші там про… гм… славляться і з твоїми подібне буде». Давав їй Путін пачку рублів за передбачення. Не взяла Санта-Марія. Сказала, що як її шнур йому не подобається, то хай полетить у Китай і на ті гроші собі купить шовковий. Сів Путін у літак — та й потягли його ведмеді. І все поки що діється так, як передбачила Санта-Марія: і збірна Росії з футболу майже так само про… гм… славилася, як наша, і Путін у Китай літав. Тепер чекаємо радісної звістки із Кремля.

Але повернемося до наших субсидій. Дуже насторожено ми ваше призначення Прем’єром сприйняли. Ану як відберете в наших чоловіків ту Яценюкову мінімальну зарплату? Ви вже вибачте нам, помилилися ми. Бо ви не лише ту не забрали, ви аж дві мінімальні зарплати нашим безробітним чоловікам, родини яких отримують субсидії, дали. Ми як про це почули, то аж до неба від радості стрибали! І відразу до нашої віщунки побігли. Глянула на нас Санта-Марія Всевидяче Око й поблажливо посміхнулася:

— А казала ж вам, жіночки, не плачте за Яценюком. Бачите, як Гройсман про вас дбає. Ви вже біжіть до церкви й замовляйте молебень за Прем’єра. Я про Яценюка завжди знала, що він далеко піде. А ось Гройсман, чує моє серце, піде так далеко, що може й не вернутися.

Ми одразу зрозуміли Санту-Марію: не інакше, як США нашого Прем’єра перехоплять. І він там після Обами президентом стане. О ні, не вийде! Ми одразу в церкву — і по три свічки кожна за Прем’єра поставили! Ну ж мусить Бог почути наші молитви й не відбере в нас Гройсмана. Он Яценюк тепер без роботи, хай і йде президентом у США. Вибачте, американці, ви, звичайно, наші найліпші друзі, але до Володимира Борисовича вам зась!

Тож велике спасибі вам, файний паночку, дорогий Прем’єре! Най вам Бог дасть стільки здоров’я, скільки ви нашим безробітним чоловікам платите. І ще два рази по стільки, золотий ви наш Прем’єре!

Переписати лист начисто допомагав

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини