Вільне життя

Куплю собі хатку

Ночей недосипав уже фактично колишній, а формально ще чинний мер Ірпеня, що на Київщині, Володимир Карплюк. Принаймні одну — точно недоспав. О третій годині ночі прокинувся, хутенько зібрався та виїхав за межі України. 

Ні, не путівка «горіла» в міського голови. Інша причина була для такого поспішного виїзду — Генпрокуратура, як то кажуть, наступала на п’яти. Слідчі розкрили схему незаконної приватизації лісу в Київській області. Аж 900 гектарів — потрапили до рук хитрунів. Пан мер був активним, і навіть дуже, учасником оборудок.

Та й не тільки цим цікавий Володимир Карплюк. Ось собі уявляю, що чоловік той, надумавши придбати квартиру, радісно потирає руки й, трохи переробивши текст давньої пісеньки, наспівує: «Куплю собі хатку…» То знаєте, скільки разів він би так співав? Аж шістдесят сім! Як встановили правоохоронці, рівно стільки квартир має мер Ірпеня. Загальна площа — сім тисяч квадратних метрів. Як тільки це стало відомо, жителі Ірпеня дали своєму голові прізвисько «Вова-67». Такий ось цікавий чоловік, передусім, для Генпрокуратури, і покинув нас. Шкода.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини