Вільне життя

Ми — на вашій совісті

…Про політику розмовляти марно і немає з ким. Що не партія, то угруповання з низьким рейтингом і суцільне говоріння про покращення життя людей. Тим часом в економіці — жодних перспектив. Зате як живуть очільники провідних партій в областях, районах? Шикують. Навіть за часів «комуняцької диктатури» Горбачов видав указ, яким вимагалося на посади директорів заводів, фабрик ставити не дурнів-партійців, а мудрих безпартійних. Бо СРСР із партійними «мудрецями» йшов до краху. 

Нині та ж картина. Партійці з БПП, «Народного фронту» та інших партій — на керівних посадах. Робота для покращення життя народу не робиться. Тільки гризуться політики між собою. Перед виборами буде ще запекліша боротьба. В газетах, на всіх телеканалах вихваляють тих, хто «не сіє, не оре, а валяє дурака і розганяє облака».

…У каламутній воді добре обчищати «простачків». Цього й хочуть провідні партії коаліції, очолювані нацменами.

Нам показують, які в Україні є мафії. Газова, лікарська, судова, нафтова, земельна, банкова, будівельна, похоронна, сміттєва та ін. А я вам опишу мафію, яка знущається із селян, пенсіонерів, котрі хочуть щось робити на своїй землі, щоби з голоду не померти.

Цьогоріч посадив картоплю, попередньо купивши «Престиж» — 120 гривень за ампулу. Через місяць на сходах з’явилися личинки, хоча цього бути не мало. Пішов я знову в магазин, купив «Наповал» за 16 гривень. Викропив шість ампул — результат «потягнув» на 10 відсотків. Тоді купував «Конфідор», «Антижук» — результату не було, одні лиш нерви. Частину земельної ділянки засіяв кукурудзою, буряками, квасолею і морквою. Витратив на насіння 200 гривень плюс за міндобрива дав 160. Схожість насіння — 50 відсотків, а може, й менше. Тепер з того, що зійшло, не все добре вродить. А тепер скажіть — кому маю «завдячувати» такій якості купленого? Хто має відповідати за підробки, контролювати виробництво оригінального продукту й стежити за тим, що продають людям?

Чому простий українець, який під час нересту зловив кілька карасів, бо не мав що їсти, сяде за грати чи платитиме штраф, а ті, в кого знаходять зброю, діаманти, мільйони доларів, — ніколи не винні? Чому магнати, які наживаються на продажі низькоякісних насіння, гербіцидів, пестицидів, різноманітних препаратів для боротьби зі шкідниками, не відповідають перед законом? Мафія?

…Чому лікар, який не вміє поставити правильний діагноз, може допомогти «зробити групу» інвалідності здоровій людині? Чому бере гроші за прийом у лікарні, а в нас нібито безкоштовна медицина? У стоматології не знайдеш жодного листка з розцінками — все на словах.

…За СРСР у виші брали багато молодих комуністів, які пропрацювали кілька років на виробництві, без вступних іспитів. А потім викладачі не мали права ставити їм низькі оцінки. Так і нині. Кого тепер випускають ВНЗ? Яких «спеціалістів»?

…Придумали люстрацію, що сердить прокурорів, суддів. Навіщо? Та відіслати їх усіх рядовими на фронт, передову до закінчення АТО! Це буде корисніше, ніж обурювати народ на кожному кроці. А Президентові хочеться сказати лиш одне — не воюйте з вітряками. Для народу це нічого доброго не віщує. Він за вас голосував, тож його доля — на вашій совісті.

Андрій НАСТЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини