Вільне життя

Не заважайте, бо прозріли

На окупованих територіях людям і так живеться несолодко. А бойовики все нові біди придумують. У Красному Лучі (Луганщина) великокаліберні артилерійські установки, «Гради» й «Урагани», розмістили поблизу житлових будинків. А на території місцевого машинобудівного заводу зберігають велику кількість боєприпасів. У місті всі, від малого до великого, розуміють, чим це загрожує. Відкриє артилерія вогонь по позиціях українських військ — полетять снаряди у відповідь. Що залишиться від людських жител? І завод може перетворитися на руїну, коли боєприпаси на ньому почнуть вибухати.


Обурені жителі поставили бойовикам ультиматум. Якщо ті не відведуть небезпеку від них, то люди перейдуть на підконтрольну Україні територію та розкажуть, де розташовані всі бази бойовиків, куди українським військовикам краще стріляти, щоб не було великої шкоди інфраструктурі. І цілком можуть таку обіцянку виконати. Адже місцеві жителі все помічають і знають, кожен там свого роду Штірліц.

Мирний люд поки що тільки застерігає, а ті, хто свого часу піддався на кремлівську пропаганду й узяв у руки зброю, а тепер прозрів, діють значно рішучіше. Два бойовики 11-го окремого мотострілецького полку, мабуть, згадали фільм «Бумбараш» і пісню в ньому: «Наплевать, наплевать, надоело воевать». Та й покинули передові позиції (було це в районі Авдіївки Донецької області). Перешкодити їм спробували вірні путінці — військовослужбовці зведеного загону федеральної служби військ національної гвардії РФ. Результат сутички — один російський гвардієць убитий, двоє — поранених. Бойовики ж зникли в невідомому напрямку.

Небезпечна то справа — перешкоджати тим, хто почав прозрівати.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини