Вільне життя

Особливості укладання договору «Про визнання електронних документів»

У відділі електронних сервісів та звітності Тернопільської ОДПІ повідомили, що подавати електронну звітність до органів ДФС можна за допомогою електронних сервісів та програмних продуктів, які безкоштовно надаються Державною фіскальною службою України та доступні у розділі «Електронна звітність» сайту ДФС за посиланням: http:/sfs.gov.ua.

Платники податків, які бажають подавати звітність в електронному вигляді, повинні отримати посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису та укласти з органом ДФС договір «Про визнання електронних документів». Для укладення даного договору можуть бути використані безкоштовні програми та онлайн сервіси, які доступні у розділі «Програмне забезпечення» інформаційного ресурсу Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС за посиланням: http:/aсskidd.gov.ua Окрім того, суб’єкти господарювання можуть використовувати платні програми та сервіси (Ме-doc, Мастер кей та ін).

Посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису, які формуються АЦСК ІДД ДФС, на сьогодні використовуються у більшості програмних продуктів (веб-сервісів) для подання електронної звітності та системи електронного документообігу.

Про можливість використання отриманих в АЦСК ІДД ДФС посилених сертифікатів у тих чи інших програмних продуктах необхідно звертатись безпосередньо до їх розробників або дистриб’юторів.

Детальніші консультації – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-44, 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини