Вільне життя

Пещені та вразливі

У мережі з’явилося листування співробітниці так званого міністерства державної безпеки «ДНР» Тетяни Єгорової з російським журналістом Леонідом Муравйовим, а також співробітниками каналів «Інтер» і «Донбас». Останні, як зрозуміло з переписки, погоджували свої матеріали з бойовиками, ще й вибачалися за те, що колеги дозволяли собі вживати під час ефірів слово «бойовики», маючи на увазі «ДНР».

Дивно, що після бравад у кишенькових ЗМІ та виступів на російському ТБ лідери самопроголошених республік Донбасу та їхні соратники виявилися такими вразливими. Бач — морально страждають від слова «бойовики», що аж вибачатися деяким українським «журналістам» треба. Може, і депресія у них від нашої словесної канонади з нотками обурення, розпачу, образи та гніву страшна і глибока, як Маріанська западина?

Якісь пещені ті бойовики-сепаратисти, ще й вразливі… То від Росії допомоги чекають і на гумконвої, начебто для простих людей призначені, кидаються, як шуліки, між собою б’ючись. То на Росію жаліються, що мало грошей дає, бо виживати тяжко. То їм картинка про себе не подобається на нашому телебаченні. Одразу видно — штучна їхня «незалежність», на кулях і нагайках вирощена, тож від найменшого подуву вітру хитається. А ентузіазм — клонований із СРСР і путінізмом политий. Якби не «добрива» у вигляді гумконвоїв, «бабла» і страху, то випарувалися б ті сепаратисти з української землі, як роса на сонці.

От лише своїх «журналістів» шкода. Із бойовиками все зрозуміло — діагноз, тут уже нічим не допоможеш, як кажуть, горбатого могила виправить. А от що телевізійникам, особливо — із центрального каналу, бракує? За що вибачаються? За те, що співвітчизників їхніх убивають? Чи за те, що в полон беруть? За те, що колег по професії переслідують і знищують? Звідки оті запопадливість і принизливе «ізвінітє» беруться? За нулі на рахунку чи теж через «діагноз»?

Ех, дожити б нам до того дня, коли російські та сепаратистські канали узгоджуватимуть хоча б із Порошенком чи Ложкіним свої матеріали і проситимуть вибачення за «фашистів», «хунту» й «укрів». Бо то й справді брехня.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини