Вільне життя

Показова бідність

Кримські чиновники, які хочуть стати депутатами російської держдуми, подали податкові декларації. Не спішіть дивуватися — вони лише підтвердили відому тезу про те, що бідні, як церковні миші, зате вірні режиму.

Як кажуть, з милим і рай у шалаші. А що вже мила та люба зрадникам путінська влада, то ради нема. От і живуть — у біді та в радості.

Головна прокурорка окупованого Росією Криму Наталія Поклонська — найбідніша серед колег. Чиновниця публічно заявила — в неї немає нерухомості (ні будинків, ні квартир, ні дач, ні автомобіля). Один лиш банківський внесок у сумі сто сорок один рубль п’ятдесят одна копійка. Перший заступник Поклонської, правда, мільйонером став — задекларував 2,4 млн рублів. А «рядовий» кримський прокурор з Алушти — аж три.

Не знаю, чи подає кримська прокурорка своїм підлеглим приклад, як треба жити в скромності й простоті, як їздити громадським транспортом і жити в гуртожитку на одну зарплату. Але є одне але — вибори. Чомусь перед ними усі кандидати бідніють не щоднини, а щогодини, туляться ближче до народу, а після вирішального дня хутко відмиваються від образу простолюдина.

Тож що б не говорили про відсутність квартир, машин, будинків, банківських рахунків, ота бідність надто показова. Як і показова вірність режиму.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини