Вільне життя

Порошенко виправляється

Зразковим платником податків стає, здебільшого вже розрахувався з державою. Про ще йдеться? Може, про ті офшори, де виявили мільйони Петра Олексійовича, з яких, звісно ж (на те й існують офшори), не сплачені податки?

Може, наш Президент перевів усі свої активи в Україну й усе, що належало б, сплатив? Ні, не так. Петро Порошенко ударними темпами ліквідовує борг перед державою, але не нашою. Перед… Росією.

Пригадаймо собі, як Петро Олексійович, коли йшов на вибори, запевняв, що продасть свій бізнес наступного ж дня після того, коли буде проголошений президентом. Потім іншої заспівав: хто, мовляв, продає під час війни. І врешті-решт — передав в управління. А це означає, що й далі залишається власником, тобто і прибутки належать йому, і відповідальність — на ньому.

А в Липецьку (РФ) з місцевою кондитерською фабрикою «Рошен» виникла колізія. Керівники підприємства, як то кажуть, колеса крутили. Завищували відрахування з ПДВ, підприємство завдяки цьому отримувало незаконну вигоду. От російські податківці й узялися за нього. Нарахували 779 мільйонів рублів заборгованості до бюджету. Справа дійша до суду. І Петро Олексійович виправився. Його «Рошен» уже вніс до бюджету Росії 596 мільйонів рублів, що в переведенні на американські гроші становить 8,8 мільйона доларів. З яких коштів виплачена ця сума? З тих, що заробив липецький «Рошен», чи з доходів, які корпорація отримала в Україні? Не знаємо, не повідомляють цього ЗМІ. А раз не знаємо достеменно, то можемо тільки припущення висловлювати. Наприклад, таке: чи не тому карколомно ростуть тарифи в Україні, що наш Президент мусить терміново розрахуватися із російським бюджетом?

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини