Вільне життя

Продали свиню, щоб отримати… кредит

Прочитала якось у вашій газеті публікацію «Обминайте тенета хитрунів». І хочу розповісти, як я з дідом потрапили в такі тенета.

Хотіли ми синові допомогти, бо він безробітний, а діти до школи йдуть, внучка вступила, ще й невістка роботи не має. Порадилися ми з дідом і вирішили взяти кредит. У рекламі була така гарна дівчина з букетом квітів і машиною — ми їй повірили. Я не думала, що люди через газету можуть так брехати.

Ми зателефонували на вказаний у рекламі номер телефону. Нам сказали, що треба заплатити 4800 гривень, а при отриманні кредиту ці гроші нам повернуть. Попросили почекати до вечора, тоді мали бути кошти.

Ми були такі раді, що допоможемо дітям, а з пенсії потроху віддаватимемо позичене.

Чекали до вечора, а грошей не було. Наступного дня зателефонували до офісу, а там сказали, що їм треба переказати ще шість тисяч. Інакше кредит не дадуть. Ми відмовилися, адже таких грошей не мали. Бо якби мали, то не брали би той кредит.

І що отримали в результаті? Продали свиню, щоб заплатити 4800 невідомо кому. Тепер сидимо і плачемо, що ми такі старі й дурні.

Люди добрі! Не вірте тим рекламам, брехунам. Я вже тричі їздила до Тернополя в офіс, де мали видати кредит, то шахраї двері зачинили, а коли телефонувала — не брали слухавку.

Свою адресу та прізвище не пишу, бо соромно від людей і дітей.

Баба Олена

Гусятинський район

ВІД РЕДАКЦІЇ. Неодноразово ми отримуємо листи, в яких читачі скаржаться на недобросовісних рекламодавців. Закидають і редакції, мовляв, нащо друкуєте таку рекламу. А не друкувати ми її не можемо, бо аферисти мають для ведення бізнесу всі потрібні дозвільні документи, видані — увага! — державними установами. Тож журналісти у фейлетонах, а ошукані читачі — в листах описують усі ці махінації, щоб застерегти інших, аби й вони не потрапили на гачок шахраїв. Вкотре наголошуємо — не ведіться на «халявні» гроші чи сумнівні пропозиції.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини