Вільне життя

Російський економіст окреслив масштаб “нездорової одержимості” Путіна Україною

Мрія російських політиків про обвал української економіки приймає ознаки нездорової одержимості. Таку думку висловив екс-перший заступник голови правління Центробанку Росії Сергій Алексашенко, пише businessua.com. 

“Подивіться, чого тільки не зробила Росія за останні кілька років крім приєднання Криму і підтримки донбаських сепаратистів: розірвала в односторонньому порядку угоду країн СНД про зону безмитної торгівлі, запровадила всі можливі заходи санітарного контролю, фактично заборонила транзит українських товарів через територію РФ у країни Середньої Азії і Казахстану, заборонила імпорт “київських” тортиків у Росію. І все ніяк не хоче впасти українська економіка”, – пише Алексашенко.

За його словами, економісти Кремля певне вважають, що українська економіка стоїть на порозі краху, але це далеко не так. “Можливо, вони дійсно вірять, що вона стоїть на порозі краху. Але хочу їх розчарувати – це далеко не так”, – зазначив економіст.

Він додав, що скоріш у стані краху перебуває російський “Газпром”, адже явного прибутку у корпорації у другому кварталі не спостерігалось. Також про “важкі часи” свідчить і різка втрата рейтингів на ринку РФ та ідея будівництва кількох нових газопроводів до Європи. “Все це говорить про те, що компанія звалюється у круте піке, вийти з якого буде вкрай проблематично”, – підкреслив Сергій Алексашенко.

На думку екс-першого заступника голови правління Центробанку Росії, єдиною ціллю багатомільярдних маніпуляцій є економіка України.

“Весь задум російської влади, саме влади, (“Газпром” у даному випадку не грає ніякої самостійної ролі в цьому питанні) націлений на одне: позбавити Україну доходів від транзиту російського газу”, – підсумував він.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини