Вільне життя

Рідний ти мій, батьківський краю!

З нагоди святкування Дня міста минулих вихідних, 27—28 серпня, в Борщеві відбувся традиційний міжобласний шаховий турнір «Батьківський край-2016». Головним меценатом змагань виступила родина Чубаків, а спонсорами стали також Тарас Багрій і міжнародний майстер з фрі-файту Станіслав Гуцул. 

Останній, до речі, надзвичайно уважно спостерігав за грою шахістів і після завершення турніру встановив ще один додатковий приз — за красиву гру. Та про все за порядком. Кинути виклик суперникам наважилися 43 шахісти з Чернівецької, Хмельницької, Дніпропетровської областей, та семи районів нашого краю — Борщівського, Бучацького, Монастириського, Теребовлянського, Тернопільського, Кременецького і Шумського.

Відмінно подолала всю турнірну дистанцію і заслужено перемогла міжнародний гросмейстер Ольга Бабій (Калініна) — вісім очок з дев’яти можливих. Відставши на один пункт, друге-третє місця розділили майстер спорту Ігор Бабій із Дніпра і міжнародний майстер Михайло Ярмистий з Чернівців. Чоловік переможниці, правду кажучи, став єдиним, кому вдалося під час зустрічі з нею домогтися рівноваги. Бо іншу половинку очка Ольга втратила в завершальному турі, коли доля чемпіонського титулу була вже вирішена.

До числа призерів потрапили також майстер спорту Олег Поліщук із Хмельниччини, абсолютний переможець першого чемпіонату України з інтелектуальних видів спорту, кандидат у майстри Іван Хабінець з Теребовлі, першорозрядник Юрій Кузик і кандидат у майстри Валерій Кордубан з Чернівців.

До честі організаторів та меценатів чимало призів дісталося й іншим учасникам шахових баталій. Уже згаданий «За красиву гру» — чемпіонці Ользі Бабій. Серед інвалідів кращого результату досяг тернополянин Володимир Мельник, серед дітей до чотирнадцяти років — першорозрядник Сергій Галапуп з Великих Бірок Тернопільського району, серед ветеранів — чернівчани, кандидат у майстри Вадим Ковтунович і Микола Лісничук з Олександром Новиченком, серед першорозрядників — Микола Руснак із Хмельниччини.

Не забули, звісно, і про місцевих прихильників древньої гри. Найкраще серед борщівських шахістів виступили першорозрядники Олег Новиченко, Яків Кубей і Віталій Ковч.

На фото: переможці турніру (зліва направо) Ігор БАБІЙ, Ольга БАБІЙ, Михайло ЯРМИСТИЙ.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини