Вільне життя

Сатиричні новини

Населення зможе купувати і продавати валюту на суму до 150 тисяч гривень без паспортів. Про це йдеться в постанові Правління Нацбанку України.

Українці кажуть — податки настільки стимулюють їх витрачати всі заощадження, що купувати валюту в таких розмірах немає за що. Відтак не потрібно паспортів. Не купуєш — немає сенсу пред’являти.

***

Українські дипломати понад три місяці не можуть домогтися зустрічі з українськими заручниками Олегом Сенцовим та Олександром Кольченком, яких тримають у Росії. Про це йдеться в повідомленні консульської служби МЗС України

Надія Савченко може оголосити ще одне голодування на знак ревності до російської влади і українських полонених. Коли Надія була у в’язниці, таких тривалих «недопусків» у неї не було, як у Сенцова й Кольченка.

***

Екс-депутат від Партії регіонів, луганчанин Володимир Ландік заявляє, що організатором захоплення будівлі Луганської ОДА та облуправління СБУ у березні 2014 року був Олександр Єфремов.

Знімальна група «Гав-ньюз» спільно з екстрасенсами відправилася на зйомку розслідування причин такого відвертого зізнання Володимира Ландіка. Журналісти й експерти з магії з’ясовуватимуть, що змусило екс-регіонала здати свого «боса» аж на третьому році російсько-української війни.

***

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо особи, яка привласнила понад 160 мільйонів гривень із Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Потерпілі пропонують перейменувати установу у Фонд привласнення вкладів фізичних осіб.

***

У Генеральній прокуратурі заявили, що не проводять розслідувань проти своїх колишніх керівників. Ідеться про «ексів»: в. о. генпрокурора Олега Махніцького та генпрокурорів Віталія Яреми й Віктора Шокіна.

ГПУ запропонує парламентарям подумати над внесенням змін до законодавства у сфері правосуддя. Мова йде про появу науково заплутаної, відтак — дуже розумної для пересічного українця простенької пропозиції: «уже не працює? уже не винен».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини