Вільне життя

Світовий день молоді для українців

Нещодавно завершилася довгоочікувана  подія  для кожного християнина світу – Світовий день молоді із Папою Франциском, яка відбулася цьогоріч у Кракові. Захід зібрав кілька мільйонів молодих людей для того, щоб вони змогли разом в атмосфері незабутньої єдності молитись.

Кожен – по-своєму, своєю мовою, зовсім не зрозумілій іншим, але єдиним серцем сказати Богові про найдорожче, довірити Йому найбільш суттєве. Що їх мотивує, що мотивує кожного з нас у цей час збиратись разом, щоб сказати Богові «так»? Звісно віра. Така різна у кожному серці, але водночас така однакова у Божих очах. Сказати «так» Богові на СДМ у Краків приїхали прочани із 187 країн світу, не пропустили такої можливості і українці, яких було зареєстровано близько 8000.

Завдяки ідеальній організації волонтерів і Комісії УГКЦ у справах молоді, українці мали свою парафію у храмі «Арка Пана», що на північному сході Кракова. Там кожного дня вони могли відвідати літургію. Щоденно один із владик проводив катехезу, після чого одразу розпочиналась служба Божа, яку проводили єпископи різних єпархій та священники греко-католицької церкви. На одній з Архиєрейських Богослужінь був присутній Глава УГКЦ Святослав Шевчук, який давав молоді розумні поради та відповіді на запитання.

Неможливо також не згадати, що українка Уляна Журавчик, яка родом із Львівщини, стала однією з тринадцяти людей, які в рамках Світового дня молоді розділили обідню трапезу з Папою Франциском у Кракові. Дівчина  передала вітання Папі від українців, а також передала прохання від української молоді, щоб він продовжував підтримувати нас.

Аліна ЖАЙВОРОНКО,

студентка 2 курсу факультету філології та журналістки ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини