Вільне життя

Скажи, хто твій друг …і я скажу, яке в тебе авто

Так, так, закономірність проглядається доволі чітко. Нардеп Дмитро Андрієвський належить до фракції БПП, тож, коли не тісно дружить, то, щонайменше, перебуває в добрих стосунках із тим, чиїм іменем нарекли блок, тобто з Президентом нашим Петром Порошенком.

І їздить пан депутат на розкішному «Бентлі контененталь», що коштує 150 тисяч доларів. А коли відчує потяг до перемін, то може пересіти в «Лексус», який також є його власністю. Ще дорожче авто, аж за 225 тисяч «зелених», має депутат Сергій Алексєєв, з тієї ж таки фракції. А в додаток — ще чотири автомобілі, вже трохи дешевші, всі разом коштують 375 тисяч доларів.

Свого часу Сергій Льовочкін був близьким другом і зразковим підлеглим Віктора Януковича, очолював його адміністрацію. Тепер діячі з оточення «проффесора», хто не був змушений разом із ним втекти до Росії, об’єдналися в «Опозиційний блок». Є в цій депутатській фракції і сестра пана Льовочкіна, власниця аж п’яти автомобілів, найрозкішніший з яких коштує 180 тисяч баксів.

Зрештою, людьми доволі забезпеченими є майже всі нардепи. Навіть немало позафракційних стали щасливими власниками дорогих авто. Що ж, як то кажуть, гарно жити не заборониш. От тільки одне запитання не дає спокою: чому ті люди, що не знають міри в розкошах, називаються народними депутатами? Та вони так далеко відірвалися від народу, що вже й забули про нього.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини