Вільне життя

Скарб для товришок

Із цікавістю прочитала в «Калині» за 6 липня лист Світлани з Козівського району «Ідеальний, правда ж?» і навіть позаздрила авторці, що в неї є такий товариш.


Просто нам, дівчатам, дуже складно дивитися на світ чоловічими очима, а інколи це дуже потрібно. Особливо якщо виникають проблеми в стосунках між хлопцем і дівчиною. У такі миті важливо мати поряд друга, я б навіть сказала, подругу чоловічої статі. Людину, якій можна було б розповісти все, нічого не приховуючи, і яка допомогла б подивитися на проблему з точки зору чоловічої психології.
Роман, про якого пише Світлана, просто неоціненний скарб для дівчат-товаришок. Таких хлопців треба берегти, дослухатися до них, брати до уваги їхні поради. Нині, на жаль, справжніх чоловіків мало. Чи, може, на моєму життєвому шляху такі трапляються рідко? Не знаю, але мати за друга такого Романа я була б рада.

І взагалі, дуже люблю читати в «Калині» рубрику «Чоловічим словом». Особливо коли автори відгукуються на жіночі листи. Тільки роблять вони це, на жаль, рідко. А нам, жінкам, дуже корисні чоловічі думки. Навіть якщо вони нас обурюють, засмучують і зовсім не вписуються у рамки нашого світосприйняття.

ОЛЕНА

м. Теребовля

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини