Вільне життя

Спортивні «Дзвони Лемківщини»

Під час проведеного минулих вихідних, 6—7 серпня, сімнадцятого Всеукраїнського фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини» його учасники знайшли час не лише для художньої самодіяльності чи народних промислів. Чимало гостей із задоволенням узяли участь у різноманітних спортивних змаганнях. 

З азартом змагалися в дворовий футбол на привезеному Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» майданчику ЮКА, провели турніри з волейболу, шахів і шашок. А ще — розпилювали на швидкість колоду, штовхали її на дальність, виявили найсильнішого і в перетягуванні каната.

Серед переможців виявилися і доволі відомі в нашому краї спортсмени-аматори. Адже всі добре знають волейболістів з Ковалівки Монастириського, Теофіпілки Козівського районів чи команду «Княжий двір», футболістів з Озерян Борщівського, Велеснева Монастириського районів і тієї ж Теофіпілки, шахістів Ярослава Гульку, Володимира Ждиняка і Миколу Хомецького, шашкістів Мирона Лесіва, Марка Паньківа і Руслана Савківа. Під час розпилювання колоди на швидкість кращими стали Ігор Випасняк з Андрієм Феціцою, випередивши Романа Мельника і Степана Сагаша. А штовхнули колоду далі за інших Ігор Кода, Тарас Рибак і Сергій Антипов.

Нарешті в перетягуванні каната богатирі з Гончарівки Монастириського перетягнули на свій бік збірну Теофіпілки. Лауреати змагань отримали в нагороду заслужені грамоти і медалі.

На фото: призери турніру з дворового футболу.

Фото з архіву «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини