Вільне життя

Тернополяни, збираймося на книжковий форум!

15-18 вересня у Львові відбудеться 23 Форум видавців. Цьогоріч на форумі буде багато спеціальних гостей.

Серед них — американський поет Ілля Камінський, уродженець Одеси, котрого три роки тому номінували на Нобелівську премію; австрійський письменник Петер Штайнер із новим романом «Коли мій батько говорить польською»; співзасновник Нью-Йоркської групи поетів, прозаїк, перекладач та літературний критик Богдан Бойчук; французький письменник, філософ та перекладач Філіп Бек та італійський письменник Паоло Джордано, книги котрого виходять мільйонними тиражами й перекладені багатьма мовами.

У рамках форуму триватиме благодійна акція для літніх людей «Третій вік: задоволення від читання». Усі заходи програми акції, в тому числі й книжковий ярмарок у Палаці мистецтв, люди літнього віку зможуть відвідати безкоштовно за наявності запрошень і пенсійних посвідок.

Уперше в рамках львівського свята книги відбудеться тематичний форум художнього репортажу, форум «Освіта», спецпроект «Література проти агресії», практикум із авторського права у видавничій галузі й традиційний літературний фест «Межі кордонів».

До речі, на сайті форуму читачі можуть проголосувати за книги, які їм подобаються. За результатами голосування буде укладений рейтинг найпопулярніших книжок.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини