Вільне життя

Уболіваймо щиро за земляків

У день відкриття XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро активісти олімпійського руху з нашого краю зібралися на Набережній Тернопільського ставу. В спортивному святі з нагоди знаменної події разом із вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл і клубів узяли участь керівники обласної і міської фізкультурно-спортивних організацій, обласного відділення Національного олімпійського комітету України, обласного та міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Усі разом дружно привітали учасників імпровізованого пробігу з олімпійським факелом на чолі з майстром спорту з легкої атлетики Іваном Панасюком. А права підняти Державний та Олімпійський прапори, окрім Івана Панасюка, удостоїлися боксер, майстер спорту міжнародного класу Віктор Петров, волейболістка Ангеліна Мірчева та олімпійський чемпіон із футболу, заслужений майстер спорту Володимир Лютий.

Свято продовжилося масовими стартами під гаслом «Олімпійці, вперед!». Вихованці ДЮСШ із футболу та інших ігрових видів спорту продемонстрували своє вміння в різноманітних естафетах. А учні ДЮСШ «Екстрім» провели майстер-клас з їзди на роликових ковзанах.

Учасники змагань отримали на згадку призи від обласного відділення НОКу України, обласного і міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спонсорів спортивного свята — ТОВ «Галичина-Ласунка» і видавництва «Школярик».

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини