Вільне життя

У День Незалежності не нудьгуватимемо

Парад святкових дійств, приурочених до Дня Незалежності, розпочнеться у Тернополі з вівторка, 23 серпня.


Цього дня жителі й гості обласного центру матимуть змогу завітати на Театральний майдан, де відбудеться урочиста церемонія освячення та підняття Державного прапора України (поч. о 10.00). Охочих запрошують відвідати виставки: на Козацькому острові у парку «Топільче» з 15.00 можна буде оглянути роботи скульптора Сергія Кузнєцова, а в Українському домі «Перемога» презентують ювілейну експозицію Богдана Ткачика (поч. о 12.00). У парку імені Т. Шевченка стартуватиме шестиденний фестиваль «Вуличний ринок». У його програмі — розваги та смачна їжа. Також у вівторок на Тернопільському ставі відкриють чемпіонат Східної Європи з аквабайку, що триватиме до середи, 24 серпня.

У День Незалежності з 14.00 до 18.30 тернополян чекають на Театральному майдані. Там організують спортивно-розважальне свято, квест «Файне місто»; конкурс малюнка на асфальті «Тернопіль спортивний», танцювальний марафон, спортивні змагання. Цього ж дня з 19.00 на набережній ставу виступатимуть Андрій Підлужний та Володимир Трач, гурт «Плач Єремії», відбудеться презентація компакт-диску гурту NАMELЕSS «Краще за чверть століття». А о 21.15 тут розпочнеться святковий концерт «Ровесники Незалежності».

Святкування завершаться о 22.00 на острові «Чайка» у парку імені Т. Шевченка молодіжною вечіркою просто неба за участі найкращих діджеїв України.

А. ЗИМНЕНКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини