Вільне життя

Чудовий настрій напередодні нового сезону

Третій традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд пам’яті колишнього ректора Тернопільського національного економічного університету, віце-президента Федерації волейболу України і голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України Сергія Юрія не міг не зібрати в спортивному залі вишу на вулиці Львівській палких прихильників гри над сіткою. Цього разу в гості до волейболісток «Галичанки-ТНЕУ» завітали давні подруги-суперниці з луцької «Волині», рівненської «Регіни» і чернігівського «Педуніверситету». 

Вибаглива місцева публіка, без сумніву, завітала передусім для того, аби глянути, хто ж прийде на зміну лідерам минулого сезону, а нині — гравцям южненського «Хіміка» Катерині Дудник і Діані Карпець. І знаєте, вже передігрова розминка «Галичанки» перед початком дебютного матчу з юними волейболістками Чернігова зайвий раз підтвердила: новий головний тренер Віталій Туркула, який уже встиг попрацювати з жіночим колективом вітчизняної вищої ліги, прагне з часом (аби не наврочити) увійти до когорти визнаних спеціалістів елітного дивізіону вітчизняного жіночого волейболу.

Зважаючи на обмежені фінансові можливості клубу, який довірив йому керівництво колективом суперліги, надійний прийом м’яча вирішив довірити повернутій з оренди у вінницькому «Медуніверситеті» Оксані Яковчук. А на дограванні ефективність наступальних комбінацій покликана забезпечити ще одна юна «зірочка» з успішної білоцерківської волейбольної школи підготовки резерву, наймолодша нині в колективі волейболістка, сімнадцятирічна шульга Олександра Миленко.

На практиці, без сумніву, не все так безхмарно, як у теорії. Тому час від часу доволі серйозно «розхитувалися» каруселі під час усіх трьох проведених «Галичанкою» поєдинків. Утім виграти єдину на турнірі партію в господарок виявилося під силу лише волейболісткам «Волині». Наставник останніх, заслужений тренер України Богуслав Галицький ніколи себе не ставив вище навіть тих, хто вперше став свідком баталій одних із кращих клубів вітчизняного волейболу. Тому, навіть без натяку на перевагу перед тернопільськими вболівальниками, адекватно сприйняв поразку своїх підопічних від «Галичанки» в передсезонному турнірі.

До початку офіційного сезону ще є час. І, коли в жіночій волейбольній суперлізі залишиться вісім, а не дев’ять команд, уже під час традиційного останніми роками дебютного виїзду «Волині» до Тернополя постараються дати гідний бій молодим господаркам майданчика.

Сам же турнір пам’яті Сергія Юрія приніс тернопільським уболівальникам тільки позитивні емоції. Триочкові перемоги над «Буревісником», «Волинню» і «Регіною» забезпечили підопічним Віталія Туркули впевнену перемогу. Відзнаки за друге місце дісталися «Волині», за третє — «Регіні». Гостинні організатори відзначили призами і кращих волейболісток у своїх номінаціях. Серед яких і волейболістки «Галичанки-ТНЕУ» — найкращий нападник Анна Єфременко і найкращий гравець турніру Олена Туркула.

Нагороди лауреатам турніру ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий вручив разом з першим заступником голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віталієм Ігнатенком. А генеральний директор тернопільського «Оріону» Ярослав Карпик потурбувався також про призи глядацьких симпатій. Їх знову ж таки отримала Анна Єфременко та одна з волейболісток «Регіни».

Фото автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини